Galerie 2016

PO
ÚT
ST
ČT
SO
NE
21.11.
22.11.
23.11.
24.11.
25.11.
24.12.
25.12.
  

26.11. - Rozsvícení vánočního stromu

26.11. - Rozsvícení vánočního stromu

26.11. - Ivan Hlas Trio

26.11. - Ivan Hlas Trio

26.11. - Ivan Hlas Trio

27.11. - Téměř divadelní společnost

27.11. - Potulný čajovník

27.11. - Adventní kino

27.11. - Hrajeto

27.11. - Hrajeto

28.11. - Kulinář Petr Stupka

28.11. - Josef Fojta a Jan Reindl

29.11. - Zpěváčci Arpida

29.11. - Pěšáci

29.11. - Pěšáci

30.11. - Spolektiv

30.11. - Spolektiv

30.11. - Spolektiv

30.11. - Epydemye

30.11. - Epydemye

1.12. - Hodina slávy Českobudějovického Adventu - GJVJ sbor Mendík

1.12. - Hodina slávy Českobudějovického Adventu - GJVJ sbor Mendík

1.12. - Líný kvartet

1.12. - Rozhlasový swingový orchestr

2.12. - Sbor opery Jihočeského divadla

2.12. - Sbor opery Jihočeského divadla

3.12. - Den s Rockrádiem - Mustang Bluesride

3.12. - Den s Rockrádiem - Roman Dragoun band

3.12. - Den s Rockrádiem - Roman Dragoun band

3.12. - Den s Rockrádiem - Roman Dragoun band

3.12. - Den s Rockrádiem - Roman Dragoun band

4.12. - Potulný čajovník

4.12. - Potulný čajovník

4.12. - Víťa Marčík - Setkání před betlémem

4.12. - Víťa Marčík - Setkání před betlémem

4.12. - Adventní kino

4.12. - Bez not

4.12. - Bez not

5.12. - Mc Berds

5.12. - přílet anděla

5.12. - přílet anděla

5.12. - Marek Ztracený

5.12. - Marek Ztracený

5.12. - Marek Ztracený

5.12. - Marek Ztracený

5.12. - Marek Ztracený

5.12. - Marek Ztracený

6.12. - Fellows

7.12. - Hodina slávy Českobudějovického Adventu - J.Š Baara

7.12. - Hodina slávy Českobudějovického Adventu - J.Š Baara

7.12. - Hodina slávy Českobudějovického Adventu - J.Š Baara

7.12. - Úsvit a Úsviťáček

7.12. - Úsvit a Úsviťáček

7.12. - Úsvit a Úsviťáček

7.12. - Želiborů a přátelé

7.12. - Želiborů a přátelé

7.12. - Želiborů a přátelé

8.12. - Hodina slávy Českobudějovického Adventu - Sbor Sluníčko Horní Stropnice

8.12. - Hodina slávy Českobudějovického Adventu - Sbor Sluníčko Horní Stropnice

8.12. - Bedrník

8.12. - Trio Romano

9.12. - Pampaliny funky jam

9.12. - Pampaliny funky jam

9.12. - Matyáš Cahák

9.12. - Heband

10.12. - Lucie Lexova

10.12. - Naked Professors

10.12. - Marcela Holanová

11.12. - Divadlo Máma a Táta

11.12. - Divadlo Máma a Táta

11.12. - Divadlo potulného čajovníka

11.12. - Adventní kino

11.12. - Musicale Třeboň

12.12. - Kulinář Petr Stupka

12.12. - Budus

13.12. - Hodina slávy Českobudějovického Adventu - Bigysbor

13.12. - Hodina slávy Českobudějovického Adventu - Bigysbor

13.12. - Never been 2 Jamaica

14.12. - Hodina slávy Českobudějovického Adventu - Gymnázium Jírovcova

14.12. - Hodina slávy Českobudějovického Adventu - Gymnázium Jírovcova

14.12. - Hodina slávy Českobudějovického Adventu - Gymnázium Jírovcova

14.12. - Společné zpívání koled

14.12. - Společné zpívání koled

14.12. - HK Band

14.12. - HK Band

15.12. - Hodina slávy Českobudějovického Adventu - ČAG

15.12. - Hodina slávy Českobudějovického Adventu - ČAG

15.12. - Bedrník

15.12. - Bedrník

15.12. - Jihočeští trubači