Galerie 2013

30.11. - Rozsvícení vánočního stromu
30.11. - Nezmaři
1.12. - Black Bottom
1.12. - Téměř divadelní společnost
2.12. - Jihočeští trubaři a Canzona
2.12. - Vrankovy koledy
3.12. - Budus
3.12. - Hodina slávy - ČAG
3.12. - kulinář Petr Stupka
4.12. - Hodina slávy budějovického adventu - Bigi
4.12. - Pavel Žalman Lohonka
4.12. - Vehicle club Band
5.12. - Blue Effect
6.12. - Dudlajda
6.12. - Yo Yo Band
7.12. - Den s Rockrádiem
7.12. - Pavlína Jíšová
8.12. - Dětský folklórní soubor Bystřina ze Zlivi
8.12. - Joe Cocker Revival
8.12. - Pohádkové Adventní KINO
8.12. - Téměř divadelní společnost Čaroděj a pyšná princezna
9.12. - Kuchařské čarování Petra Stupky
9.12. - Kvintetky
10.12. - Hodina slávy - Gymnázium J.V.Jirsíka
11.12. - Hodina Slávy - ZŠ Horní Stropnice - pěvecký sbor Sluníčko
11.12. - Petr Spálený
11.12. - Sbor Rozmarýn
11.12. - Společné zpívání koled
12.12. - Den s Šlágr TV
12.12. - Hodina slávy - Zpěváčci - zájmový kroužek při centru ARPIDA, o.s.
13.12. - Sbor opery Johočeského divadla
14.12. - Den s Hitrádiem Faktor
14.12. - Den s Nordblancem
15.12. - Koledy s Bárovačkem
15.12. - Moonbeans
15.12. - Pohádkové Adventní KINO
15.12. - Téměř divadelní společnost - Zlatá husa a Modrý kahanec
16.12. - BuDuS - budějovický dudácký soubor
16.12. - Hodina slávy - Bárováček - ZŠ JŠ Bára
16.12. - Kulinář Petr Stupka - živé vystoupení s ochutnávkou kulinářských dobrot
17.12. - Hodina slávy - ZŠ Nerudova 9
18.12. - Robbie Williams revival
18.12. - Skiareál Lipno - Hodina slávy českobudějovického Adventu - Gymnázium Česká
18.12. - Vehycle club Band
19.12. - Hodina slávy - Divadlo Ovečka ve spolupráci s centrem Bazalka
19.12. - Jihočeští Trubači
20.12. - Budvarka
20.12. - Den s českým Rozhlasem české Budějovice
20.12. - Swingový orchestr Václava Hlaváče
21.12. - Adventní závodění s Nrdblancem
21.12. - Den s Rádiem Blaník - Petr Kovald
21.12. - Souperman
 

30.11. - Rozsvícení vánočního stromu

   

30.11. - Nezmaři

   

1.12. - Black Bottom

 

1.12. - Téměř divadelní společnost

 

2.12. - Jihočeští trubaři a Canzona

2.12. - Vehicle club Band

3.12. - Budus

3.12. - Hodina slávy - ČAG

3.12. - kulinář Petr Stupka

 

4.12. - Hodina slávy budějovického adventu - Bigi

 

4.12. - Pavel Žalman Lohonka

   

4.12. - Vehicle club Band

   

5.12. - Blue Effect

 

6.12. - Dudlajda

 

6.12. - Yo Yo Band

   

7.12. - Den s Rockrádiem

7.12. - Pavlína Jíšová

   

8.12. - Dětský folklórní soubor Bystřina ze Zlivi

   

8.12. - Joe Cocker Revival

   

8.12. - Pohádkové Adventní KINO

 

8.12. - Téměř divadelní společnost Čaroděj a pyšná princezna

   

9.12. - Kuchařské čarování Petra Stupky

   

9.12. - Kvintetky

   

10.12. - Hodina slávy - Gymnázium J.V.Jirsíka

11.12. - Hodina Slávy - ZŠ Horní Stropnice - pěvecký sbor Sluníčko

   

11.12. - Petr Spálený

 

11.12. - Sbor Rozmarýn

   

11.12. - Společné zpívání koled

 

12.12. - Den s Šlágr TV

   

12.12. - Hodina slávy - Zpěváčci - zájmový kroužek při centru ARPIDA, o.s.

13.12. - Sbor opery Johočeského divadla

 

14.12. - Den s Hitrádiem Faktor

   

14.12. - Den s Nordblancem

 

15.12. - Koledy s Bárovačkem

   

15.12. - Moonbeans

   

15.12. - Pohádkové Adventní KINO

 

15.12. - Téměř divadelní společnost - Zlatá husa a Modrý kahanec

   

16.12. - BuDuS - budějovický dudácký soubor

   

16.12. - Hodina slávy - Bárováček - ZŠ JŠ Bára

 

16.12. - Kulinář Petr Stupka - živé vystoupení s ochutnávkou kulinářských dobrot

   

17.12. - Hodina slávy - ZŠ Nerudova 9

18.12. - Robbie Williams revival

 

18.12. - Skiareál Lipno - Hodina slávy českobudějovického Adventu - Gymnázium Česká

   

18.12. - Vehycle club Band

   

19.12. - Hodina slávy - Divadlo Ovečka ve spolupráci s centrem Bazalka

19.12. - Jihočeští Trubači

   

20.12. - Budvarka

   

20.12. - Den s českým Rozhlasem české Budějovice

 

20.12. - Swingový orchestr Václava Hlaváče

 

21.12. - Adventní závodění s Nrdblancem

21.12. - Den s Rádiem Blaník - Petr Kovald

   

21.12. - Souperman