Galerie 2012

1.12. - Rozsvícení vánočního stromu
2.12. - Téměř divadelní společnost - Jak do Mastné lhoty přišel čert
2.12. - Hana Lounová - Forbes
3.12. - Dudlajda
3.12. - Kulinář Petr Stupka
4.12. - ČEZ Hodina slávy českobudějovického Adventu-ZŠ Horní Stropnice - pěvecký sbor Sluníčko
5.12. - Anděl
5.12. - Vrankovy koledy
6.12. - ČEZ Hodina slávy-ZŠ Máj II, školní družina
6.12. - DF Úsviťáček
7.12. - ČEZ hodina slávy českobudějovického adventu - Groovin High GJVJ
7.12. - ČEZ hodina slávy českobudějovického adventu-DPS Canzonetta - ZŠ a ZUŠ Bezdrevská
7.12. - Papouškovo sirotci
7.12. - Vánoční Barmanská show - bar Žlutá ponorka
8.12. - Den s radiem Blaník - Standa Hložek
8.12. - Náves plná sněhuláků
9.12. - Jihočeští trubači
9.12. - Rozkrock
10.12. - Lidovky „Úsvit“
11.12. - Sbor „Mendík Gymnázia J.V. Jirsíka“ / Divadlo Ovečka / Blechblasser / Lakoma Barka z Českého Krumlova
12.12. - AZ z Kapského města / Michal Tučný /
13.12. - Úsvit + Úsviťáček
14.12. - Ježiškova dílna na Náměstí Přemysla Otakara II / Kapela Noncitizen/Wasuupnhou – Gymnázium Jírovcova
15.12. - Dana Krausová/Kapela Cop/Martina Pártlová a Vehicle club Band/
16.12. - Divadelní společnost pro děti / Jan Homola /Souperman/Soubor Bystřina ze Zlivi / Vehicle Club Band/Folk, Country trampská muzika, GledlySW/
17.12. - ČEZ hodina slávy – Gymnázium Česká a Olympijských nadějí /čaroděj Peter Stupka/Kapela Bryčka
18.12. - ZŠ Oskara Nedbala/Bigysbor
19.12. - skupina Stařenky/Orchestr Armonia ze ZUŠ
20.12. - Česko-Anglické Gymnázium/MŠ Slavíček
21.12. - Nezmaři – vánoční koncert
22.12. - Martina Pártlová
 

1.12. - Rozsvícení vánočního stromu

 

2.12. - Téměř divadelní společnost - Jak do Mastné lhoty přišel čert

2.12. - Hana Lounová - Forbes

 

3.12. - Dudlajda

3.12. - Kulinář Petr Stupka

4.12. - ČEZ Hodina slávy českobudějovického Adventu-ZŠ Horní Stropnice - pěvecký sbor Sluníčko

   

5.12. - Anděl

5.12. - Vrankovy koledy

6.12. - ČEZ Hodina slávy-ZŠ Máj II, školní družina

6.12. - DF Úsviťáček

 

7.12. - ČEZ hodina slávy českobudějovického adventu - Groovin High GJVJ

 

7.12. - ČEZ hodina slávy českobudějovického adventu-DPS Canzonetta - ZŠ a ZUŠ Bezdrevská

 

7.12. - Papouškovo sirotci

   

7.12. - Vánoční Barmanská show - bar Žlutá ponorka

 

8.12. - Den s radiem Blaník - Standa Hložek

   

8.12. - Náves plná sněhuláků

   

9.12. - Jihočeští trubači

   

9.12. - Rozkrock

 

10.12. - Lidovky „Úsvit“

 

11.12. - Sbor „Mendík Gymnázia J.V. Jirsíka“ / Divadlo Ovečka / Blechblasser / Lakoma Barka z Českého Krumlova

   

12.12. - AZ z Kapského města / Michal Tučný /

13.12. - Úsvit + Úsviťáček

14.12. - Ježiškova dílna na Náměstí Přemysla Otakara II / Kapela Noncitizen/Wasuupnhou – Gymnázium Jírovcova

15.12 - Dana Krausová/Kapela Cop/Martina Pártlová a Vehicle club Band/

16.12 - Divadelní společnost pro děti / Jan Homola /Souperman/Soubor Bystrina ze Zlivy / Vehicle Club Band/Folk, Country trampská muzika, GledlySW/

 
 

17.12 - ČEZ hodina slávy – Gymnázium Česká a Olympijských nadějí /čaroděj Peter Stupka/Kapela Bryčka

   

18.12 - ZŠ Oskara Nedbala/Bigysbor

19.12 - skupina Stařenky/Orchestr Armonia ze ZUŠ

 

20.12 - Česko-Anglické Gymnázium/MŠ Slavíček

 

21.12 - Nezmaři – vánoční koncert

22.12 - Martina Pártlová